sesli chat

SES MOBIL

Mobil Sesli Chat ve Görüntülü Sohbet
Türkiye'nin en güzel sesli chat hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz.

Mobil Sohbet ve Görüntülü Chat

Sizlere en güzel sesli chat hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz.

1

SESLİ SOHBET NEDİR?

Sohbet hayatın stresinden kaçmanın paylaşmak istediklerimizi en yakınımızla değil de biraz daha uzaktan birileri ile paylaşmak isteğidir. Sesli konuşarak da daha rahat ifade edeceğiniz yerdir.

2

BİZ NASIL BİR SİTEYİZ?

www.sesmobil.com sizlere en güzel sohbetin garantisini vermektedir. Eğlencenin dürüstlüğün sade ve samimi sohbetin en doğru adresidir. Aynı anda 5 kişi ile görüntülü sesli sohbet edebileceğiniz ve odalarda kendi arkadaş ortamınızı kurup sohbet edebilme imkanı sağlarız. Radyo dinleyip düet yapabileceğiniz canlı dj ler eşliğinde eğlenebileceğiniz bir siteyiz.

3

SİTEMİZİN SİZE KATACAKLARI

www.sesmobil.com sizlere en güzel sohbetin garantisini vermektedir. Her sohbet ortamında olduğu gibi tabi ki sesli sohbetinde iyi ve kötü olumlu ve olumsuz yönleri bulunmaktadır. Herkese göre değişebilen değerlere göre yönlendirebileceğiniz bir ortam oluşturmak sizin elinizdedir. Hayatımızda olduğu gibi mobil sesli chatde de bazı kaideler bulunur. Kısacası sizlerinde zevk ve renklerinize uygun bir kameralı sohbet sitesi olduğumuzu deneyimlemek isterseniz kapımız sonuna kadar açıktır. Belki bir terapi belki dostane bir sohbet belki de hayatınızın aşkı bilemeyiz. www.sesmobil.com sizleri sanalda gerçekleri yaşamaya davet ediyor. SEVGİ VE ESENLİKLE KALIN….

4

SESLİ SOHBET NEDİR?

Belki günah çıkarttık, belki yapmak istediklerimizi yaptık, belki de sevincimizi sesli sohbet üzerinden paylaştık. Sonuç olarak hangi yöntemi seçtiyseniz hiç farketmez sesli sohbete giriş yapmış ve adımınızı atmış olmaktasınız. Her sohbet ortamında olduğu gibi tabi ki sesli sohbetin de iyi ve kötü, olumlu ve olumsuz yönleri bulunmaktadır. Herkese göre değişebilen, değerlere göre yönlendirebileceğiniz bir ortam yaratmak sizin elinizdedir. Hayatımızda olduğu gibi sesli sohbette de bazı kaideler bulunur. Her türlü amaca hizmet eden sohbet siteleri bulunur.

BİZ NASIL BİR SİTEYİZ?

Fakat www.sesmobil.com dediğiniz anda eğlencenin, dürüstlüğün, sade sohbetin ortasında bulacağınız bir sohbet sitesi ile karşılaşmanız muhtemel. Sesli konuşabilirken de kendinizi daha rahat ifade edeceksiniz...Cinsel içerikli kanallarımız bulunmamakla birlikte; radyo, düet, birbirinden canlı Dj’lerimiz mevcuttur... Sesli sohbet sitelerine girmemizin en büyük nedeni bazen hayattan kaçmak, bazen de paylaşmak istediklerimizi çok yakınımız ile değil de biraz daha uzaktan birileri ile paylaşma isteğidir. Zaman geçirmek, geçireceğimiz zamanı daha eğlenceli hale getirmektedir. Belki de bazılarımız için sadece ortamı yoklamak, kolaçan etmektir. Sebebiniz ne olursa olsun öyle ya da böyle çoğumuzun yolu sohbet sitelerinden geçmiştir. Belki memnun kalmışız yada sohbet sitesine girmeye devam etmişizdir. Belki de memnun kalmayarak bir daha sohbet sitesine girmemek üzere kendi kendinize karar almışızdır.

SİTEMİZİN SİZE KATACAKLARI

www.sesmobil.com sizlere en güzelinin garantisini vermektedir. Kısacası sizlerin de zevk ve renklerinize uygun bir sohbet sitesi isek ve bunu deneyerek görmek isterseniz kapımız sonuna kadar açıktır. Belki bir terapi, belki dostane bir sohbet, belki de hayatınızın aşkı bilemeyiz ne ile karşılaşacağımızı… Belki de hiç memnun kalmadan terkedeceksiniz sohbet sitesini. Ama her ne olursa olsun denemeye ve adım atmaya değer diyorum. www.sesmobil.com sizlere sanalda gerçekleri yaşamaya davet ediyor...

Tekrardan merhaba sesmobil kullanıcıları bu makalemizde Sohbet sitemize çeşitli yerlerden girişlere dikkat çekeceğiz. Tabi biliyorsunuz ki yurtdışı ve yurtiçi girişleri yapılmaktadır.

Her ne kadar ülkemizden girişler Sohbet sitemize daha fazla olsa da ülkesine özlem duyan ve kendi yurdundan kişilerle chat yapmak isteyen bir çok gurbetçimiz de sohbet sitemize giriş yaparak vatanından, aynı dili konuşan kullanıcılar ile sohbet etmek istemektedir. Ortak dili konuşmak, akrabalık olmasa bile aynı ülkenin kan bağı ile bağlı olmak aslında hepimizi ortak bir payda da toplamaktadır. Daha önceki yazımızda da belirttiğimiz gibi sesmobil sitesi giren her kullanıcı gibi yurtdışı girişli bütün kullanıcılarımız da ailemizin bir parçasıdır. Konuşma tarzları, az da olsa yurtdışın da yaşamanın vermiş olduğu dil ve şive farklılıkları ile sohbete neşe katmaktadırlar. Tabi ki anlamsal olarak Sohbet farklılıklar olsa da önemli olan sohbet Sohbet Siteleri içerisinde birbirimize ılıman ve anlayışlı yaklaşmaktır. Yurtdışından gelen kullanıcılarımız genel olarak sohbet içerisinde daha sıcak kanlı olarak yaklaşmaktadır. Bu durum diğer kullanıcılar tarafından yanlış anlaşılmamaklıdır. Ki zaten yanlış anlaşılacak bir durumun söz konusu olması dahilinde chat sitesi yönetimi olarak gerekli aksiyonlar alınacaktır.

Dikkat edilmesi gereken başka bir durum ise her yurtdışı girişi olarak gözüken kullanıcıların hepsinin yurtdışından gelmemesidir. Biliyoruz ki sohbet siteleri girişlerinde proxy girişleri ile ve farklı programlar ile asıl girişiniz gözükmeden yurtdışı girişi olarak gözükmesini sağlayabilirsiniz. Bu kullanıcılar maalesef ki genel olarak kötü niyetli olarak sunuculara giriş yapmaktadır. Bu sebepten ötürü asıl yurtdışı girişli kullanıcılar ile kötü niyetli yurtdışı girişli kullanıcıları birbirinden ayırmak gerekmektedir. Sizlerde kendi kan bağınızın olduğu ülkenizdeki kullanıcılar ile sohbet etmek isterseniz, www.sesmobil.com sitesinde sizi sevecenlik ile karşılayacak bir çok kullanıcı bulunmaktadır. İçten, samimi,sevecen ve dürüst Mobil Sohbet ortamımıza sizleri de katmak Ve bütün güzellikleri birlikte yaşamak için Kaliteli Sohbet sitemize sizleride bekleriz.

Hiç bir din, dil, ırk ayrımı yapmadan yurtiçi ve yurtdışı sohbetimizi birleştirerek güzel sohbetlere merhaba demek dileği ile.. Sitemiz sadece türkiye değil dünyanın her yerinden misafirlerine (üyelerine yada) dil din ırk ayrımı olmaksızın kapılarını sonuna kadar açmaktadır. Gurbettede olsanız memlekette hissi veren kalıcı samimi saygılı güzel dostluk arkadaşlık bağları kurabileceğiniz bir sitedir www.sesmobil.com

# misyonumuz

SITE ADI, en güzel sesli chat odalarını siz değerli kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır.

# iletişim

Email: [email protected]
Telefon: Eklenecek
Skype: EvrenselPanel